людям із порушенням зору

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 19.06.2020 13:00
Кількість переглядів: 188

День медичного працівника – це професійне свято всіх без винятку працівників галузі охорони здоров'я в Україні. У День медика лікарі, медсестри, акушери, санітари, лаборанти, фельдшери, отримують привітання та слова подяки від пацієнтів за свою нелегку і вкрай відповідальну роботу. Значення медиків складно переоцінити, адже їхня праця націлена на підтримку доброго здоров'я задовго до моменту нашого народження і протягом усього нашого життя.

Отож, адміністрація нашого закладу щиро вітає Вас, дорогі колеги з цим чудовим святом! Натхнення, добра, радості, достатку,міцного здоров'я та терпіння! Дякуємо Вам за  професіоналізм і відданість своїй справі!