A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

До Всесвітнього Дня рідкісних орфанних захворювань

Дата: 28.02.2021 20:17
Кількість переглядів: 186

❤️ Слова вдячності від пацієнтів:
Напередодні Всесвітнього Дня рідкісних орфанних захворювань ми долучаємось до проекту #подяка_орфанним_лікарям, щоб продемонструвати той безмежний світ натхненої допомоги, яку творили, творять та будуть створювати наші прекрасні лікарі.
Це орфанні лікарі. І це – мистецтво лікування!
Серед таких особливих лікарів  –  завідувачка  педіатричного відділення №3 КНП “Хмельницька обласна дитяча лікарня” ХОР – ЄВЧУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА, лідер мультидісциплінарної команди лікарів, яка опікується дітьми з рідкісним (орфанним) захворюванням “муковісцидоз”.
І  нам, батькам, рідним та близьким дітей із цією надскладною недугою, є за що дякувати ЛІКАРЮ!
З моменту встановлення діагнозу і до повноліття усі пацієнти області забезпечені безперервним медичним супроводом, отримують якісну консультативну допомогу щодо базисної підтримуючої терапії  вдома  і  високоспеціалізовану медичну допомогу в стаціонарі. Лікарські засоби та медичні вироби для організації та проведення довенної терапії замовляються для кожного з пацієнтів індивідуально  і  щороку  закуповуються  закладом  охорони  здоров”я   заздалегідь. Для  прийому  хворих  у  відділенні  підготовлені  та  обладнані  відповідно до санітарних норм та правил безпеки окремі  палати. Лікування завжди бездоганне, оперативне, професійне та результативне,  і,  що  особливо приємно, -  із великою  повагою та любов”ю до пацієнтів! 
Ольга Миколаївна  Євчук, і як завідувач відділення, і як особистий лікуючий лікар, завжди поруч, аби допомогти  кожному! 
Наш  незмінний та дорогий  лікарю, ми дякуємо Вам за Вашу працю – таку нелегку та безцінну, за Вашу мудрість та підтримку!
Ви даруєте нашим дітям шанс на повноцінне та щасливе життя!
#офіс Президента, 
#Міністерство охорони здоров я України, 
#НЗСУ національна служба здоров я України 
просимо підтримки  орфанних лікарів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування