A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

До Всесвітнього Дня рідкісних орфанних захворювань

Дата: 28.02.2021 20:20
Кількість переглядів: 144

❤️ Від вдячної батьківської спільноти , голова Хмельницького обласного осередку ВГО «Всеукраїнська Асоціація допомоги хворим на муковісцидоз» Маргарита Кравчук
За лікування дітей із рідкісним (орфанним) захворюванням “муковісцидоз” ми безмежно вдячні і професійному складу медичних сестер педіатричного відділення №3 КНП “Хмельницька обласної дитячої лікарні” ХОР на чолі зі старшою медичною сестрою відділення Тарасек Веронікою Адамівною. 
       Надійні помічники лікарів, кваліфіковані, відповідальні, оперативні, не бояться а ні надмірного навантаження, а ні безсонних ночей. Завжди добрі, як те сонечко, медичні сестрички, Ви для нас і наших дітей, стали не лише рідними, а справжніми янголами-охоронцями!
      Хочу подякувати і увесь молодший  медичний персонал, який старанно слідкує за чистотою і порядком у відділенні та разом із хворими переживає, заспокоює і вселяє кожному пацієнту надію на одужання. 
      Окрема подяка за кропітку роботу із замовлення та розподілу лікарських засобів як для стаціонарного, так і для амбулаторного лікування хворих. Ці ліки -  це наше життя, і Ви знаєте про це, як ніхто! 
      Ви  висловлюємо щиру вдячність кожному з Вас! За злагоджену працю, підтримку, чуйність і людяність! 
      Міцного здоров’я та рясних Вам Божих благословінь!
     З повагою та за дорученням батьків голова Хмельницького обласного осередку ВГО “Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на муковісцидоз”  Маргарита Кравчук


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування