A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

Подяка медикам до Всесвітнього Дня рідкісних орфанних захворювань

Дата: 28.02.2021 20:25
Кількість переглядів: 186

#подяка_орфанним_лікарям
❤️ Від вдячних пацієнтів:
Напередодні Всесвітнього дня рідкісних (орфанних) захворювань ми дякуємо лікарям, які здатні створювати дива, і дарувати своїм пацієнтам не лише гарне самопочуття і здоров’я, а й саме життя!
Це орфанні лікарі. І це – мистецтво лікування!
Серед  таких лікарів, - педіатр, дитячий  пульмонолог консультативної полікліники   КНП “Хмельницька обласна дитяча лікарня” ХОР – НЕВОЯ МАРІЯ ВАСИЛІВНА,  експерт з дитячої пульмонології ДОЗ Хмельницької  ОДА.
Молодий лікар із енциклопедичними знаннями та непересічним досвідом педіатра, який  здатен розпізнати у дитини будь-який орфанний діагноз,   активно долучається і до організації спеціалізованого лікування та медичного  супроводу  маленьких  пацієнтів  із  рідкісним захворюванням   “муковісцидоз”. І  не лише у стаціонарі, а й вдома, адже особливі діти на підтримуючій терапії протягом  усього життя, щодня та щогодини. Лікар надасть допомогу у будь-який день та час, визначить, роз’яснить і навчить як діяти в тій чи іншій ситуації, і зробить це вкрай переконливо, як справжній психолог.
Батьки дітей, яких веде Марія Василівна, без перебільшення, обожнюють свого Лікаря. Адже їх особливі крихітки у професійних та надійних руках!
Як  експерт з  пульмонології  лікар  виконує  кропітку роботу  із  обрахунку та замовлення  лікарських засобів, які закуповуються для хворих за кошти  державного  та  обласного бюджетів, і  активно долучається  до  вирішення ряду додаткових питань за нозологією, за що окрема подяка та низький материнський уклін  від  мене, як голови Хмельницького обласного осередку ВГО “Всеукраїнська асоціація допомоги хворим на муковісцидоз”. 
Ми щиро ДЯКУЄМО Вам, шановна Маріє Василівно, за Вашу натхненну працю та непересічну допомогу, за високий професіоналізм і за особливо шанобливе ставлення до пацієнтів та батьків! Дякуємо, що Ви у нас Є!
#офіс Президента 
#Міністерство охорони здоров_я України 
#НЗСУ національна служба здоров_я України 
просимо підтримки  орфанних лікарів!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування