людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

Логоневрози у дітей, діагностика та корекція

Дата: 22.07.2021 22:30

Що таке логоневроз та причини виникнення захворювання?
На думку Ольги Грушко - дитячого логопеда Хмельницької обласної дитячої лікарні, для усунення порушень мовленнєвої функції, а саме логоневрозу звертаються пацієнти різних вікових категорій.
Логопед обстежує, діагностує (визначає механізм порушення) та здійснює терапію, корекцію, планує алгоритм співпраці з батьками.
Логопедичні заняття потрібно розпочати якомога швидше, це збільшить вірогідність позбутися логоневрозу(це питання нейропластичності дітей раннього віку)
Що означає вчитися жити з логоневрозом?
Ольга Грушко зазначає, для того щоб говорити плавно існують спеціальні методики та техніки і логопед навчає як ними користуватися.
Також необхідно застосовувати інші лікувальної-оздоровчі заходи :
організація режиму дня та харчування;
лікувальна фізкультура;
фізіотерапія;
психіатрія;
аромотерапія;
медикаментозне лікування;
Цей підхід у лікуванні, експертка називає сіймейно орієнтованим та довів свою ефективність.
Запис на прийом та консультацію до логопеда: 068 11 99 515