A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

Відділення інтенсивної терапії для новонароджених рятує життя малюків з усієї області

Дата: 03.02.2022 14:48
Кількість переглядів: 60

На базі Хмельницької обласної дитячої лікарні успішно функціонує новостворене відділення інтенсивної терапії новонароджених.

У відділенні надається допомога новонародженим дітям до 28 днів. 
Це пацієнти з дихальними розладами, ураженнями ЦНС різного генезу, гемолітичною та геморагічною хворобами новонароджених та захворювання інших систем організму, які потребують інтенсивної терапії.

Відділення обладнано надсучасними апаратами штучної вентиляції легень, у тому числі височастотною осциляторною ШВЛ, укомплектовано апаратами для інфузійноі  терапії, також обладнанням для цілодобового моніторингу життєво важливих функцій організму.

У залежності від ваги і потреби в зігріванні, новонароджені можуть перебувати у відкритих реанімаційних системах або кювезах. 

За потребою, цілодобово, проводяться всі види лабораторних та інструментальних досліджень .

За період існування відділення інтенсивної терапії новонароджених у Хмельницькій обласній дитячій лікарні вже успішно проліковано семеро немовлят. 

Одночасно, відділення інтенсивної терапії новонароджених, може надавати допомогу шести пацієнтам.

У перспективі відділення перейде у  новий лікувально-діагностичний корпус Хмельницької обласної дитячої лікарні і розгорне ліжкомісця для 12 немовлят.

Після відділення інтенсивної терапії новонароджених малюк потрапляє відділення постінтенсивного виходжування для новонароджених та постнатального нагляду для подальшого обстеження та лікування. 

На сьогоднішній день віділення надає допомогу не тільки пацієнтам переведених із відділення інтенсивної терапії новонароджених, а й тим які поступають із інших медичних закладів Хмельниччини.

Новонароджені з проблеми вигодовування, проблемами адаптації, затяжної жовтяниці, анемії, іншими патологіями після 28 днів життя отримують висококваліфіковане обстеження, лікування та реабілітацію в умовах стаціонару. 

Маленькі пацієнти отримують консультації усіх необхідних спеціалістів, також і за допомогою телемедицини.

Нам важливе здоров’я Вашої дитини!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування