людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

Благоустрій території лікарні

Зрізання аварійних дерев та благоустрій на території Хмельницької обласної дитячої лікарні. 24 сухостої видаляє КП «Зеленого будівництва та благоустрою міста» ХМР

15:26 09.12.2021

Протидія домашньому насильству

Домашнє насильство - діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь (стаття 1 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству" (далі - Закон).  Статтею 126-1 Кримінального кодексу України домашнє насильство визначене, як умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи. Домашнє насильство, у свою чергу, поділяється на такі види:

12:48 15.10.2021

Діти з Авдіївки Донецької області пройшли обстеження в обласній дитячій лікарні

У Хмельницькій обласній дитячій лікарні, проходили обстеження шестеро дітей із Авдіївки Донецької області із супроводжуючою Ольгою Завгородньою.          Діти з багатодітних родин, які знаходяться під опікою та мають правовий статус дітей війни відпочивали у літньому таборі у Хмельницькій  області.            Користуючись нагодою, вони відвідали дитячий обласний медичний заклад, отримали консультацію, обстеження та призначення у Олександра Тарамбули- дитячого лікаря- офтальмолога Хмельницької обласної дитячої лікарні.

13:03 25.08.2021

Нова послуга для краян

Чудова новина для краян! Відтепер клініко-діагностична лабораторія Хмельницької  обласної дитячої лікарні робить забір аналізів з виїздом на місце проживання пацієнта! Отримати результати можна в електронному вигляді! Вартість послуги у розділі тарифи на послуги на офіційному сайті Хмельницької обласної дитячої лікарні

12:55 25.08.2021

Лікарняні смаколики

Страви з лікарняного столу для маленьких пацієнтів Хмельницької обласної дитячої лікарні. Аромати неймовірні! Апетитно та корисно!  У закладі організоване 4-разове харчування, а для хворих ЦД, які отримують інсулінотерапіб та онкохворих дітей 5- разовий режим харчування.     Також є пацієнти, які отримують дієтичний раціон. У лікарні  є розписний стіл для діток на грудному або штучному вигодовуванні і отримують прикорм.      Для пацієнтів, які знаходяться на зондовому харчуванні у ВАІТ їжа готується в перетертому вигляді, збалансована по нутритивному складу згідно норм харчування. Щоденний раціон у закладі різноманітний, згідно двотижневого меню, страви сезонні, свіжоприготовані.   Розробляє меню Яна Волосянко- сестра медична з дієтичного харчування КНП «Хмельницька обласна дитяча лікарня» ХОР, згідно наказу МОЗ України 931 від 29.10.2013 року та згідно потреб в основних нутрієнтах у різних вікових категоріях.

11:42 16.08.2021