A A A K K K
людям із порушенням зору
КНП "Хмельницька обласна дитяча лікарня" ХОР
лікарня доброзичлива до дитини

Про нас

Хмельницька обласна дитяча лікарня зорієнтована на якість та сервіс в обслуговуванні маленьких пацієнтів.

Це сучасна, багатопрофільна лікарня, в якій на місці здійснюється інструментальна та лабораторна діагностика, консультація лікарів та цілодобове лікування в умовах стаціонару. Більшість наших лікарів  мають вищу категорію та багаторічну медичну практику.

Завдяки співпраці з Національною службою здоров’я України, відвідувачі закладу отримують послуги особистого лікаря високої якості, що супроводжуються якісним сервісом за державною гарантією.

Попередній запис та відсутність черг дозволяє відвідувачам з комфортом користуватись послугами лікарні

Додаткові короткі консультації та допомогу щодо запису до лікаря/на діагностику — можете отримати в соціальних мережах на офіційних сторінках Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Ми завжди раді Вашим запитанням, готові відповідати на них практично 24h/7. А Ви, зможете поспілкуватись зі спеціалістами та отримати необхідну інформацію онлайн оперативно та в зручний для Вас час.

Ми чітко усвідомлюємо, що крім якісного медичного сервісу, точності та якості лабораторних досліджень, кожна людина потребує уваги та можливості висловити свої думки та переживання. Приємна атмосфера та уважні лікарі допоможуть Вам відчути спокій та максимально комфортно провести час.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування